SKLINETSKLINET

Služby
Profesionálne mobilné appky

Sklinet

Moderné mobilné aplikácie pre rozšírenie vášho podnikania

Takmer každý z nás v dnešnej dobe vlastní chytrý telefón, alebo tablet. Využívame denne množstvo aplikácií na rôzne účely, ako napríklad na komunikáciu, prácu, nakupovanie, či len pre zábavu. Aj vaše podnikanie dokážeme posunúť na vyššiu úroveň intuitívnou aplikáciou postavenou na najmodernejších technológiách.

Pri vývoji mobilných aplikácií postupujeme takým spôsobom, ktorý klientom šetrí náklady spojené s vývojom aplikácie pre viac platforiem. Využívame framework React Native, vytvorený Facebookom, ktorý umožňuje tvorbu natívnych aplikácií pre rôzne druhy platforiem (Android, Android TV, iOS, macOS, Windows atď.).

Vďaka využitiu React Native nie je potrebné rozbiehať viac paralelných projektov, nie je nutné zháňať vývojárov, ktorí sa špecializujú na dané platformy, nie je nutné zapracovávať rovnaké veci niekoľkokrát pre každú platformu zvlášť, celý vývoj prebieha v rámci jedného projektu a každá zmenová požiadavka, alebo oprava je teda automaticky zapracovaná pre všetky platformy. Klientovi tak šetríme čas, peniaze a samotný vývoj je omnoho efektívnejší.

Mobilné aplikácie v spojení s webmi a portálmi postavenými na našom CMS majú ešte jednu výhodu, a to prepojiteľnosť pomocou API rozhrania. Môžete tak od nás získať ucelený ekosystém, ktorý spolu bude na 100% fungovať.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naša práca? Ozvite sa nám.

SKLINET

Kam ďalej

S čím vám ešte dokážeme pomôcť?

Sklinet

Referencie

Pozrite sa na ukážky našej práce

Nezáväzné oslovenieKontaktujte nás

Ďakujeme!
Vaša správa bola úspešne odoslaná

Ozveme sa vám do 48 hodin.

SKLINET s.r.o.
Staničná 1414/1
942 01 Šurany